Pałeczki, Batony » Pałeczki Mażoretkowe

Komplet dla mażoretki - MistralKomplet dla mażoretki - Mistral 120 > 10

Komplet dla mażoretki - Mistral

Niedrogi zestaw dla mażoretek. Zawiera pałeczkę Mistral Majorette, owijkę i pokrowiec na pałeczkę. Dodatkowo oferujemy bezpłatny nadruk imienia lub nazwy zespołu na pokrowcu. W zestawie podstawowe wyposażenie mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku na pokrowcu, kolor owijki i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz wydrukować na pokrowcu, oczywiście możesz wybrać także wariant bez nadruku imienia. Jesteśmy w stanie wykonać zestaw dla Państwa cały czas, tzn. nawet jeśli pojawi się informacja, że ??towaru nie ma na magazynie, nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu są naszymi produktami i większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia, łącznie z drukiem, bo druk to także nasza usługa.

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Komplet Mażoretkowy Profi TwirlKomplet Mażoretkowy Profi Twirl 120 > 10

Komplet Mażoretkowy Profi Twirl

Cenově výhodná sada pro mažoretky. Obsahuje twirlingovou hůlku Hvězdal, omotávku a obal na hůlku. Jako bonus je potisk jména na obal zdarma. Sada obsahuje základní vybavení pro mažoretku. Vyberte si délku hůlky, barvu potisku obalu, barvu omotávky a nakonec zadejte jméno, které chcete na obal natisknout, samozřejmě můžete si zvolit i variantu bez potisku jména. Mažoretkovou sadu pro Vás vždy vyrábíme na míru, tzn. i pokud je zde informace, že zboží není skladem, není se čeho obávat, všechny komponenty sady jsou naše vyrobky a většinu objednávek jsme schopni ještě ten stejný den odeslat, a to i včetně potisku, protože potisk je také naše vlastní služba.

Pałeczki, Batony » Akcesoria do pałeczek » Pokrowce na pałeczki

Pokrowiec na pałeczkiPokrowiec na pałeczki 40 > 10

Pokrowiec na pałeczki

Pokrowiec na pałeczkę wykonany z Softshellu. Bardzo wysokiej jakości, wodoodporny materiał. Pokrowiec można prać w pralce. (przeznaczony na 1-2 pałeczki). Sznurek i wysokiej jakości pasek z poliestru. Dzięki paskowi można wygodnie nosić go na ramieniu. Pokrowiec jest standardowo wyposażony w czarny pasek, ale można go zastąpić różowym paskiem.

Pałeczki, Batony » Akcesoria do pałeczek » Ochronne końcówki

Ochranne końcówki czarne American StarlineOchranne końcówki czarne American Starline 37 > 10

Ochranne końcówki czarne American Starline

Końcówki ochronne do twirlingowych pałeczek American Starline. Użyj tych czapek, aby chronić swoje różdżki i ich końcówki. Uderzając w ziemię, nasadki te służą jako tarcza ochronna i nie pozwolą na uszkodzenie końcówek. Zestaw zawiera 2 sztuki, jedną większą i drugą mniejszą. Są to oryginalne końcówki pałeczek Starline, ale można ich używać na większości pałeczek twirlingowych. Średnica większej czapki wynosi 5 cm, a mniejszej 4,3 cm.

Pałeczki, Batony » Flagi

Flaga Do Pałeczki 50x70 cmFlaga Do Pałeczki 50x70 cm 52 > 10

Flaga Do Pałeczki 50x70 cm

Flaga do flagi pałeczki. Jest to jedwabna flaga o wymiarach 50 x 70 cm. Flaga wyposażona jest w rzep umożliwiający mocowanie do ruchomego segmentu flagi batonowej. Jeśli rozmiar lub kolor flagi Ci nie odpowiada, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie wykonamy dla Ciebie flagę w dowolnym rozmiarze i kolorze. Możemy również wydrukować grafikę na fladze.

Pałeczki, Batony » Pałeczki dla dzieci

Baby hůlka  40 cm - aluBaby hůlka 40 cm - alu 50 > 10

Baby hůlka 40 cm - alu

Hůlka s hliníkovou tyčí pro děti. Vhodná pro školkové oddíly, nebo oddíly velmi malých mažoretek. Velmi nízká hmotnost hůlky. Délka hůlky s koncovkami cca 42 cm. Průměr tyče 1 cm. Hůlku je možné omotat barevnou PVC glitrovou páskou. Hůlka se pak stává mnohem více atraktivní a při cvičení odráží speciální odlesky. 

Pałeczki, Batony » Amerykańskie pałeczki » Starline Baton

Twirlingowa pałeczka CLASSIC STAR SHAFT 7/16 (1,1 cm)Twirlingowa pałeczka CLASSIC STAR SHAFT 7/16 (1,1 cm) 350 > 10

Twirlingowa pałeczka CLASSIC STAR SHAFT 7/16 (1,1 cm)

Amerykańskie pałeczka Twirlingowa STARLINE BATON to profesjonalna pałeczka. Średnica pręta 11 mm. Końcówki mają wewnętrzną gumową wyściółkę na obu końcówkach, która nazywana jest ?martwą gumą?, ponieważ nie ma pamięci. Oznacza to, że jeśli upuścisz pałeczkę, pozostanie ona dokładnie tam, gdzie upadnie. Końcówki są bardziej miękkie niż Super Star Sticks. W przeciwieństwie do pałeczki Fluted Super Star, ta pałeczka jest całkowicie gładka, więc nie ma radełkowania na trzonie. Pałeczki sprowadzamy z USA, co oznacza, że ??czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Newsletter
2023allemat.pl