> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Twirlingowa pałeczka VENUS 3/8 (0,9 cm)

Twirlingowa pałeczka VENUS 3/8 (0,9 cm)

Twirlingowa pałeczka Venus to klasyczna pałeczka o średnicy pręta 9 mm. Ta pałeczka ma bardzo wyjątkowe końcówki, które są zdobione w wyprofilowane gwiazdki. W ten sam sposób ozdobiony jest również korpus pałeczki. Rzucanie pałeczką i dekorowanie jej tworzy efekty specjalne. Pałeczki sprowadzamy z USA, co oznacza, że czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Podane ceny zawierają podatek VAT.

360.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #168-33
  • Amerykańskie pałeczki
  • Rozmiar:
  • Kolor: Biały
  • Wybierz:

Pałeczki, Batony » Amerykańskie pałeczki » Starline Baton

Twirlingowa Pałeczka FLUTED SUPER STAR THICKER 7/16 (1,1cm) shaftTwirlingowa Pałeczka FLUTED SUPER STAR THICKER 7/16 (1,1cm) shaft 380 > 10

Twirlingowa Pałeczka FLUTED SUPER STAR THICKER 7/16 (1,1cm) shaft

Twirlingowa Pałeczka Fluted Star jest jednym z najpopularniejszych twirlingowych pałeczek na świecie. Ten kij jest używany nie tylko przez uczestników mistrzostw krajowych USA, ale także mistrzostw świata. Unikalny gwiaździsty kształt końcówek gwarantuje, że gdy różdżka spadnie na ziemię, różdżka nie "ucieknie". Kolejną unikalną cechą jest starannie wykonana jakość pałeczki. Pałeczki sprowadzamy z USA, co oznacza, że ??czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Newsletter
2024allemat.pl