Mażoretka - Pałeczki

Sklep z pomponami holograficznymi i akcesoriami dla mażoretek online

Dokładamy wszelkich starań, aby sukcesywnie powiększać nasz asortyment, oferując miłośniczkom twirlingu z widowiskowymi choreografiami wiele ciekawych narzędzi, dzięki którym ich taniec staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Wiemy, jak ważnym atrybutem jest dla Ciebie kolorowy pompon. Sklep Mażoretka.pl to miejsce, w którym z pewnością odnajdziesz interesujący Cię rodzaj i styl, za którym będziesz podążać. Zamów wybrane akcesoria i pompony online, a otrzymasz je wkrótce z dostawą pod wskazany adres - wygodnie, i bez konieczności poszukiwania wyspecjalizowanego sklepu stacjonarnego. Zapraszamy na zakupy!

Pompony Kolorowe » Pompony Holograficzne

Holograficzny Pompon - NiebieskiHolograficzny Pompon - Niebieski 70 > 10

Holograficzny Pompon - Niebieski

Wysokiej jakości czeskie pompony z rączką pośrodku. Holograficzny kolor o wysokim połysku gwarantujący ekskluzywny wygląd. Cena dotyczy 1 pomponu. Waga 280 gr. Średnica 50 cm. Pompony można łączyć kolorystycznie dla lepszego efektu podczas ćwiczeń, dlatego pompony sprzedawane są po 1 szt. Ponieważ pompony wykorzystywane są w parach, dlatego zawsze należy zamówić dwie sztuki.

Pompony Kolorowe » Jednokolorowe pompony

Jednokolorowy pompon - fioletowyJednokolorowy pompon - fioletowy 39 > 10

Jednokolorowy pompon - fioletowy

Jednokolorowy pompon. Bardzo puchaty. Uchwyt dwoma palcami. Pompon wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu, który zachowuje swój kolor. Długość ramiączek 30 cm, waga 230 gr.

Pompony Kolorowe » Metalizowane pompony

Metaliczny pompon złotyMetaliczny pompon złoty 31 > 10

Metaliczny pompon złoty

Mały metaliczny pompon "dziecięcy" wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu, który zachowa swój kolor, jeśli nie będzie wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez kilka dni. Długość pomponu to 25 cm. Waga to 100g.

Pompony Kolorowe » Wielokolorowe pompony

Dwukolorowy pompon - trójkolorDwukolorowy pompon - trójkolor 44 > 10

Dwukolorowy pompon - trójkolor

Dwukolorowy pompon. Bardzo puchaty. Uchwyt z dwoma palcami. Pompon wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu, który zachowuje swój kolor. Długość pasków 30 cm, waga 230 gr.

Newsletter
2024allemat.pl