> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Pałeczka Mażoretkowa Profi Twirl
Pałeczka Mażoretkowa Profi TwirlPałeczka Mażoretkowa Profi TwirlPałeczka Mażoretkowa Profi TwirlPałeczka Mażoretkowa Profi Twirl

Pałeczka Mażoretkowa Profi Twirl

Mażoretkowa pałeczka PROFI TWIRL jest odpowiednia dla wszystkich mażoretek i twirlingerek. Średnica pręta 10 mm. Pałeczka ma jedną dużą i jedną małą końcówkę w kształcie gwiazdy. Końcówki są białe. Rozmiar końcówek wynosi 6,5 x 4,5 cm u większej i 5 x 3,5 cm u mniejszej. Korpus różdżki wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk rurki ze stali nierdzewnej ze specjalnymi kołkami, które zapobiegają przebiciu końcówki. Pałeczka ma tę samą końcówkę w kształcie dużej gwiazdy na obu końcach. Zaletą tej końcówki jest to, że Pałeczka nie toczy się daleko po upadku na ziemię.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

78.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #2060-570
  • Rozmiar:
  • Wybierz:

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Komplet mażoretkowy GwiazdaKomplet mażoretkowy Gwiazda 120 > 10

Komplet mażoretkowy Gwiazda

Niedrogi zestaw dla mażoretek. W zestawie twirlingowa pałeczka Gwiazda, owijka i pokrowiec na pałeczkę. Jako bonus nadruk imienia na pokrowcu jest bezpłatny. W zestawie podstawowe wyposażenie dla mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku pokrowca, kolor pokrowca i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz nadrukować na pokrowcu, oczywiście możesz również wybrać wariant bez nadruku imienia. Komplet mażoretowy zawsze wykonujemy na zamówienie, tj. nawet jeśli jest informacja, że "towaru nie ma na stani"e, nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu to nasze produkty i jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia, łącznie z drukiem, który też jest naszą własną usługą.

Newsletter
2024allemat.pl