Mażoretka - Pałeczki

Torby treningowe dla mażoretek

Dziewczęta, które uwielbiają tę wyjątkową dyscyplinę tańca, z pewnością docenią możliwość nabycia u nas akcesoriów, które podkreślają przynależność do niej. Nasz sklep oferuje mażoretkom możliwość zakupu wygodnych toreb treningowych, które idealnie nadają się do transportowania strojów, obuwia i akcesoriów nie tylko na treningi, ale również na ważne występy. Dostępne są one w różnych wersjach rozmiarowych, w wielu ciekawych modelach oraz kolorach - dzięki temu każda mażoretka może sprawić sobie dokładnie tę, która najlepiej odpowiada jej preferencjom!

Torby treningowe » Torby podróżne i walizki

Torba Sportowa Freestyle Majorette - RóżowaTorba Sportowa Freestyle Majorette - Różowa 170 > 10

Torba Sportowa Freestyle Majorette - Różowa

Duża różowa torba sportowa Idealna na sprzęt treningowy. Główna część może być zapinana na suwak. Po bokach znajdują się również kieszenie zapinane na zamek. Torba posiada uchwyty i odpinany pasek na ramię oraz wyściełany pasek na ramię. Jedna komora główna i przednia kieszeń na suwak. Nadaje się do szaf. Pojemność: 26 l. Wymiary torby to 54 x 28 x 25 cm. Czarny adruk Majorette.

Torby treningowe » Torebki dla mażoretek

Dwu kolorowa torebka MajoretteDwu kolorowa torebka Majorette 65 > 10

Dwu kolorowa torebka Majorette

Ekologiczna torebka w dwukolorowym wykonaniu. Motyw majorette. Rozmiar torebki to 38 x 35 x 8 cm. Torba posiada bardzo mocne uszy, dzięki czemu ma duży udźwig. Możliwość wydrukowania swojego imienia lub nazwy klubu.

Torby treningowe » Torby na zakupy

Torba na zakupy z włókninyTorba na zakupy z włókniny 26 > 10

Torba na zakupy z włókniny

Praktyczna torba na zakupy wykonana z włókniny. Torba posiada dłuższe uchwyty, które nadają się do noszenia na ramieniu. Uszy są szyte krzyżykowo, aby zwiększyć nośność torby. Uszy mają około 60 cm długości. Rozmiar torebki to 37x28 cm.

Newsletter
2024allemat.pl