>
Twirlingowa pałeczka FLUTED SUPER STAR 3/8 (0,9 cm) Thin

Twirlingowa pałeczka FLUTED SUPER STAR 3/8 (0,9 cm) Thin

Twirlingowa pałeczka Fluted Star jest jedną z najpopularniejszych Twirlingowych pałeczek na świecie. Ta pałeczka jest używana nie tylko przez uczestników mistrzostw krajowych USA, ale także mistrzostw świata. Unikalny gwiaździsty kształt końcówek gwarantuje, że gdy pałeczka spadnie na ziemię, pałeczka nie "ucieknie". Kolejną unikalną cechą jest wcięcie w kształcie pałeczki. Pałeczki sprowadzane z USA, co oznacza, że czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Podane ceny są cenami brutto.

350.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #156-29
  • Rozmiar:
  • Kolor: Biały
  • Wybierz:

Pałeczki, Batony » Amerykańskie pałeczki » Starline Baton

Twirlingowa Pałeczka FLUTED SUPER STAR THICKER 7/16 (1,1cm) shaftTwirlingowa Pałeczka FLUTED SUPER STAR THICKER 7/16 (1,1cm) shaft 380 > 10

Twirlingowa Pałeczka FLUTED SUPER STAR THICKER 7/16 (1,1cm) shaft

Twirlingowa Pałeczka Fluted Star jest jednym z najpopularniejszych twirlingowych pałeczek na świecie. Ten kij jest używany nie tylko przez uczestników mistrzostw krajowych USA, ale także mistrzostw świata. Unikalny gwiaździsty kształt końcówek gwarantuje, że gdy różdżka spadnie na ziemię, różdżka nie "ucieknie". Kolejną unikalną cechą jest starannie wykonana jakość pałeczki. Pałeczki sprowadzamy z USA, co oznacza, że ??czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Newsletter
2024allemat.pl