Mażoretka - Pałeczki

Kupuj kozaczki mażoretkowe w sklepie online!

Wiemy, jakim problemem dla mażoretek bywa zaopatrzenie się w profesjonalne obuwie. Dlatego stworzyliśmy sklep online, w którym możesz kupić wyjątkowe kozaczki w wielu różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarowych, dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Zamawiając je online, zyskujesz ogromną wygodę zakupów, ale też masz dostęp do większej różnorodności akcesoriów. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu na naszych wirtualnych półkach i złożenia zamówienia przez internet. To znacząco ułatwi Ci wybór i sprawi, że w krótkim czasie paczka dotrze do Ciebie pod wskazany adres. Mażoretka to wyjątkowy taniec, który nauczy Cię precyzyjnych ruchów pełnych gracji, a nasz sklep zaopatrzy Cię w narzędzia, które Ci w tym pomogą!

Buty, Obuwie » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 450 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji butów to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Buty, Obuwie » Baletki i baleriny

Taneczne Baletki Materiałowe - CzarneTaneczne Baletki Materiałowe - Czarne 78 > 10

Taneczne Baletki Materiałowe - Czarne

Wysokiej jakości taneczne baletki. Mają gumkę wzdłuż obwodu buta, dzięki której but doskonale dopasowuje się do kształtu stopy. Na czubku i pięcie zastosowano specjalny ścieg i bardzo mocną nić, która jest bardzo odporna na zużycie mechaniczne. Wykonane w EU, z Europejskich materiałów.

Buty, Obuwie » Treningowe / Jarmiłki

Dziecięce jarmiłki naturaleDziecięce jarmiłki naturale 90 > 10

Dziecięce jarmiłki naturale

Klasyczne buty sportowe jarmilki z gumą na podbiciu i białą podeszwą. Podeszwa jest gumowa - antypoślizgowa, odpowiednia na powierzchnie parkietowe. Tekstylna cholewka ze wzmocnioną piętą i palcami. Nadaje się dla początkujących i zaawansowanych mażoretek do treningu na halach, ale także do występów dla grup, które nie chcą jeszcze kupować butów. Możesz użyć białych podkolanówek i jarmilek, które mogą ?zastąpić? buty, przynajmniej wizualnie. Ten but jest przeznaczony do wielu zastosowań, ale przede wszystkim do użytku sportowego.

Buty, Obuwie » Obuwie Twirlingowe

Newsletter
2024allemat.pl