Pałeczki, Batony » Pałeczki Mażoretkowe

Komplet dla mażoretki JuniorKomplet dla mażoretki Junior 120 > 10

Komplet dla mażoretki Junior

Niedrogi zestaw dla mażoretek. Zawiera pałeczkę Junior Majorette, owijkę i pokrowiec na pałeczkę. Jako bonus nadruk imienia na pokrowcu jest bezpłatny. W zestawie podstawowe wyposażenie dla mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku na pokrowcu, kolor pokrowca i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz nadrukować na pokrowcu, oczywiście możesz również wybrać wariant bez nadruku imienia. Komplet mażoretowy zawsze wykonujemy na zamówienie, tj. nawet jeśli jest informacja, że "towaru nie ma na stanie", nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu to nasze produkty i jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia, łącznie z drukiem, który jest również świadczoną przez nas usługą.

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Twirlingowa Pałeczka Gwiazda CzarnaTwirlingowa Pałeczka Gwiazda Czarna 75 > 10

Twirlingowa Pałeczka Gwiazda Czarna

Pałeczka twirlingowa dla początkujących i zaawansowanych mażoretek. Pałeczka posiada specjalne końcówki wykonane z nowego materiału, które są w kolorze czarnym. Korpus pałeczki wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk rurki ze stali nierdzewnej, wyposażonej w specjalne kołki zabezpieczające przed przebiciem końcówki. Średnica pręta 10 mm. Pałeczka ma inny koniec na każdym końcu, jedną dużą i jedną małą gwiazdę. Zaletą tej końcówki jest to, że pałeczka nie stacza się z mażoretki po upadku na ziemię.

Pałeczki, Batony » Amerykańskie pałeczki » Starline Baton

Twirlingowa pałeczka CLASSIC STAR SHAFT 7/16 (1,1 cm)Twirlingowa pałeczka CLASSIC STAR SHAFT 7/16 (1,1 cm) 360 > 10

Twirlingowa pałeczka CLASSIC STAR SHAFT 7/16 (1,1 cm)

Amerykańskie pałeczka Twirlingowa STARLINE BATON to profesjonalna pałeczka. Średnica pręta 11 mm. Końcówki mają wewnętrzną gumową wyściółkę na obu końcówkach, która nazywana jest ?martwą gumą?, ponieważ nie ma pamięci. Oznacza to, że jeśli upuścisz pałeczkę, pozostanie ona dokładnie tam, gdzie upadnie. Końcówki są bardziej miękkie niż Super Star Sticks. W przeciwieństwie do pałeczki Fluted Super Star, ta pałeczka jest całkowicie gładka, więc nie ma radełkowania na trzonie. Pałeczki sprowadzamy z USA, co oznacza, że ??czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Pałeczki, Batony » Flagi

Pałeczka do flagiPałeczka do flagi 130 > 10

Pałeczka do flagi

Pałeczka do flagi. Jest to podstawowa część Baton Flag. Wysokiej jakości polerowany pręt o średnicy 1 cm, wyposażony w ruchomy segment, który pozwala na płynne obracanie się flagi bez ryzyka nawinięcia się na maszt. Dolny koniec ma większy kulisty kształt, bardzo dobrze trzyma się w dłoni. Górny koniec jest mniejszy, idealnie komponujący się z kompozycją całej flagi. Segment ruchomy wyposażony jest w zapięcia na rzepy, dzięki czemu można do niego przyczepić flagę. To właśnie dzięki tym rzepom flagi można łatwo wymieniać. Maszty flagowe produkujemy w kilku długościach, z tym, że flagi wykonamy dla Ciebie dokładnie pod Twoje potrzeby, jeśli interesuje Cię inny rozmiar, nie wahaj się z nami skontaktować.

Newsletter
2024allemat.pl