>
Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.
Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.

Kozaczki Średnie Eko-skóra Zamek błysk.

Kozaczki dla mażoretek klasyczne średnie. Sznurowanie 13 oczek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. Wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji butów to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Podane ceny są cenami brutto.

460.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #277
  • Kozaczki-średnie
  • Rozmiar:
  • Kolor: Biały
  • Wybierz:
  • Materiał: Eko skóra

Buty, Obuwie » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 450 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji butów to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Newsletter
2024allemat.pl