>
Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.
Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.

Kozaczki Średnie Skóra naturalna, Zamek błysk.

Kozaczki dla mażoretek klasyczne średnie. Sznurowanie 13 oczek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. Wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji butów to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Podane ceny są cenami brutto.

490.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #276
  • Kozaczki-średnie
  • Rozmiar:
  • Wybierz: Zamek Błyskawiczny
  • Materiał: Eko skóra
  • Kolor nadruku: Biały

Buty, Obuwie » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 450 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji butów to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Newsletter
2024allemat.pl