> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Twirlingowa pałeczka Gwiazda różowa
Twirlingowa pałeczka Gwiazda różowaTwirlingowa pałeczka Gwiazda różowaTwirlingowa pałeczka Gwiazda różowaTwirlingowa pałeczka Gwiazda różowaTwirlingowa pałeczka Gwiazda różowa

Twirlingowa pałeczka Gwiazda różowa

Pałeczka twirlingowa dla początkujących i zaawansowanych Twirlingerek. Pałeczka posiada specjalne końcówki wykonane z nowego materiału w kolorze różowym. Korpus różdżki wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk rurki ze stali nierdzewnej ze specjalnymi szpilkami zapobiegającymi przebiciu końcówki. Średnica pręta 10 mm. Różdżka ma inny koniec na każdym końcu, większą gwiazdę z jednej strony i mniejszą gwiazdę z drugiej. To bardzo dobrze wyważona pałeczka.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

73.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #432-119
  • Rozmiar:
  • Kolor: Różowy
  • Wybierz:

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Komplet mażoretkowy GwiazdaKomplet mażoretkowy Gwiazda 120 > 10

Komplet mażoretkowy Gwiazda

Niedrogi zestaw dla mażoretek. W zestawie twirlingowa pałeczka Gwiazda, owijka i pokrowiec na pałeczkę. Jako bonus nadruk imienia na pokrowcu jest bezpłatny. W zestawie podstawowe wyposażenie dla mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku pokrowca, kolor pokrowca i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz nadrukować na pokrowcu, oczywiście możesz również wybrać wariant bez nadruku imienia. Komplet mażoretowy zawsze wykonujemy na zamówienie, tj. nawet jeśli jest informacja, że "towaru nie ma na stani"e, nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu to nasze produkty i jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia, łącznie z drukiem, który też jest naszą własną usługą.

Newsletter
2024allemat.pl