> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Twirlingowa Pałeczka Gwiazda Czarna
Twirlingowa Pałeczka Gwiazda CzarnaTwirlingowa Pałeczka Gwiazda CzarnaTwirlingowa Pałeczka Gwiazda CzarnaTwirlingowa Pałeczka Gwiazda Czarna

Twirlingowa Pałeczka Gwiazda Czarna

Pałeczka twirlingowa dla początkujących i zaawansowanych mażoretek. Pałeczka posiada specjalne końcówki wykonane z nowego materiału, które są w kolorze czarnym. Korpus pałeczki wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk rurki ze stali nierdzewnej, wyposażonej w specjalne kołki zabezpieczające przed przebiciem końcówki. Średnica pręta 10 mm. Pałeczka ma inny koniec na każdym końcu, jedną dużą i jedną małą gwiazdę. Zaletą tej końcówki jest to, że pałeczka nie stacza się z mażoretki po upadku na ziemię.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

75.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #2364-671
  • Pałeczki Twirlingowe
  • Rozmiar:
  • Kolor: Czarny
  • Wybierz:

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Komplet mażoretkowy GwiazdaKomplet mażoretkowy Gwiazda 120 > 10

Komplet mażoretkowy Gwiazda

Niedrogi zestaw dla mażoretek. W zestawie twirlingowa pałeczka Gwiazda, owijka i pokrowiec na pałeczkę. Jako bonus nadruk imienia na pokrowcu jest bezpłatny. W zestawie podstawowe wyposażenie dla mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku pokrowca, kolor pokrowca i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz nadrukować na pokrowcu, oczywiście możesz również wybrać wariant bez nadruku imienia. Komplet mażoretowy zawsze wykonujemy na zamówienie, tj. nawet jeśli jest informacja, że "towaru nie ma na stani"e, nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu to nasze produkty i jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia, łącznie z drukiem, który też jest naszą własną usługą.

Newsletter
2024allemat.pl