>
Mażoretkowá Pałeczka Mistral Czarna
Mażoretkowá Pałeczka Mistral CzarnaMażoretkowá Pałeczka Mistral CzarnaMażoretkowá Pałeczka Mistral CzarnaMażoretkowá Pałeczka Mistral CzarnaMażoretkowá Pałeczka Mistral Czarna

Mażoretkowá Pałeczka Mistral Czarna

Mażoretkowa pałeczka dla początkujących i zaawansowanych mażoretek. Pałeczka posiada specjalne końcówki wykonane z nowego materiału, które są w kolorze czarnym. Korpus pałeczki wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk rurki ze stali nierdzewnej ze specjalnymi kołkami, które zapobiegają przekłuciu końcówki. Średnica pręta 10 mm. Różdżka ma tę samą końcówkę w kształcie dużej gwiazdy na obu końcach. Zaletą tej końcówki jest to, że pałeczka nie oddala się od mażoretki po upadku na ziemię.

Podane ceny są cenami brutto.

75.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #2361-670
  • Pałeczki mażoretkowe
  • Rozmiar:
  • Označení hůlky - samolepka:

Pałeczki, Batony » Pałeczki Mażoretkowe

Komplet dla mażoretki TornadoKomplet dla mażoretki Tornado 120 > 10

Komplet dla mażoretki Tornado

Niedrogi zestaw dla mażoretek. Zawiera pałeczkę Tornado Majorette, owijkę i pokrowiec na pałeczkę. Jako bonus nadruk imienia na pokrowcu jest bezpłatny. W zestawie podstawowe wyposażenie dla mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku na pokrowcu, kolor pokrowca i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz nadrukować na pokrowcu, oczywiście możesz również wybrać wariant bez nadruku imienia. Komplet mażoretowy zawsze wykonujemy na zamówienie, tj. nawet jeśli jest informacja, że "towaru nie ma na stanie", nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu to nasze produkty i jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia, łącznie z drukiem, który jest również świadczoną przez nas usługą.

Newsletter
2024allemat.pl