>
Mažoretková hůlka HVĚZDA BLACK
Mažoretková hůlka HVĚZDA BLACKMažoretková hůlka HVĚZDA BLACKMažoretková hůlka HVĚZDA BLACKMažoretková hůlka HVĚZDA BLACKMažoretková hůlka HVĚZDA BLACK

Mažoretková hůlka HVĚZDA BLACK

Mažoretková hůlka pro začínající i pokročilé mažoretky. Hůlka má speciální koncovky z nového materiálu, které mají černou barvu. Tělo hůlky je vyrobeno z vysoce leštěné nerezové trubičky se speciálními čepy proti proražení koncovky. Průměr tyče 10 mm. Hůlka má na každém konci jinou koncovku, jednu velkou a jednu malou hvězdu. Výhodou této koncovky je, že se hůlka po pádu na zem neodkutálí daleko od mažoretky.

Podane ceny są cenami brutto.

75.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #2364-671
  • Rozmiar:
  • Označení hůlky - samolepka:

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Komplet mażoretkowy GwiazdaKomplet mażoretkowy Gwiazda 120 > 10

Komplet mażoretkowy Gwiazda

Niedrogi zestaw dla mażoretek. W zestawie twirlingowa pałeczka Gwiazda, owijka i pokrowiec na pałeczkę. Jako bonus nadruk imienia na pokrowcu jest bezpłatny. W zestawie podstawowe wyposażenie dla mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku pokrowca, kolor pokrowca i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz nadrukować na pokrowcu, oczywiście możesz również wybrać wariant bez nadruku imienia. Komplet mażoretowy zawsze wykonujemy na zamówienie, tj. nawet jeśli jest informacja, że "towaru nie ma na stani"e, nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu to nasze produkty i jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia, łącznie z drukiem, który też jest naszą własną usługą.

Newsletter
2024allemat.pl