>
Luksusowa torba podróżna na ubrania M
Luksusowa torba podróżna na ubrania MLuksusowa torba podróżna na ubrania MLuksusowa torba podróżna na ubrania MLuksusowa torba podróżna na ubrania MLuksusowa torba podróżna na ubrania MLuksusowa torba podróżna na ubrania MLuksusowa torba podróżna na ubrania M

Luksusowa torba podróżna na ubrania M

Pokrowiec na ubrania wykonany w 100% z poliestru (210D).Z zamkiem błyskawiczny. Gumowane krawędzie i przezroczyste okienko z nazwą. Pokrowiec można złożyć na pół dzięki zatrzaskom. Dostarczany bez paska. Luksusowa marka Quadra. Wymiary: 60 x 100 cm, opakowanie nadaje się na 2-3 kostiumy. Wodoodporna konstrukcja. Nadruk z motywem majorette.

Podane ceny są cenami brutto.

87.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #676-187
  • Rozmiar: 60-x-100-cm
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: 100% Poliester (210D)

Torby » Torby podróżne i walizki

Walizka Pokładowa CHECK-IN RóżowaWalizka Pokładowa CHECK-IN Różowa 160 > 10

Walizka Pokładowa CHECK-IN Różowa

Walizka podróżna ze wzmocnioną częścią przednią. Swoją wielkością odpowiada bagażowi kabinowemu (można zabrać go do samolotu jako bagaż kabinowy. Walizka posiada wózek (kółka) oraz wysuwaną rączkę dla wygodnego przemieszczania. Walizka może być złożona dzięki temu, że jej boki nie są wzmocnione, ale tył jest wzmocniony, dzięki czemu Twoje rzeczy w walizce będą doskonale zabezpieczone. Na walizce można nadrukować dowolny motyw. Standardowo jest bez nadruku.

Newsletter
2023allemat.pl