> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.
Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.

Kozaczki Wysokie Skóra naturalna, Zamek błysk.

Wysokie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji Kozaczków to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

700.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #498
  • Kozaczki-wysokie
  • Rozmiar:
  • Kolor: Biały
  • Wybierz: Zamek Błyskawiczny
  • Materiał: Skóra naturalna

Buty, Obuwie » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 590 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji kozaczków to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy. Możliwe rabaty przy zakupie większej ilości sztuk.

Newsletter
2024allemat.pl