>
Kozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalna
Kozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalnaKozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalnaKozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalnaKozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalnaKozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalna

Kozaczki Średnie Sznurowane Skóra naturalna

Wysokie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji butów to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

640.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #497
  • Kozaczki-wysokie
  • Rozmiar:
  • Kolor: Biały
  • Wybierz:
  • Materiał:

Buty, Obuwie dla Mażoretek » Kozaczki dla Mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 590 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji kozaczków to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy. Możliwe rabaty przy zakupie większej ilości sztuk.

Newsletter
2024allemat.pl