> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Kozaczki Średnie Klasyczne Sznurowane
Kozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne SznurowaneKozaczki Średnie Klasyczne Sznurowane

Kozaczki Średnie Klasyczne Sznurowane

Średnie kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Wykonujemy buty ze skóry naturalnej lub ekoskóry. Liczba oczek 5 9  haczyków. Wysokość butów to ok. 30 cm. Rozmiar obcasa to 4 cm. Biały obcas i biała podeszwa. Wykonujemy dla Ciebie buty na wymiar. Można więc modyfikować i dostosowywać produkcję w dowolny sposób. Okres produkcji Kozaczków wynosi 2-4 tygodnie. W przypadku pilnej wizyty, nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania nawet w przypadku pilnej wizyty. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

550.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #522-621
  • Kozaczki-srednie
  • Rozmiar:
  • Materiał:
  • Boczny zamek błyskawiczny:

Buty, Obuwie » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 590 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji kozaczków to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy. Możliwe rabaty przy zakupie większej ilości sztuk.

Newsletter
2024allemat.pl