Mażoretka - Sklep dla mażoretek

Pałeczki, Batony » Pałeczki Mażoretkowe

Komplet dla mażoretki - MistralKomplet dla mażoretki - Mistral 120 > 10

Komplet dla mażoretki - Mistral

Niedrogi zestaw dla mażoretek. Zawiera pałeczkę Mistral Majorette, owijkę i pokrowiec na pałeczkę. Dodatkowo oferujemy bezpłatny nadruk imienia lub nazwy zespołu na pokrowcu. W zestawie podstawowe wyposażenie mażoretki. Wybierz długość pałeczki, kolor nadruku na pokrowcu, kolor owijki i na koniec wpisz nazwę, którą chcesz wydrukować na pokrowcu, oczywiście możesz wybrać także wariant bez nadruku imienia. Jesteśmy w stanie wykonać zestaw dla Państwa cały czas, tzn. nawet jeśli pojawi się informacja, że ??towaru nie ma na magazynie, nie ma się czym martwić, wszystkie elementy zestawu są naszymi produktami i większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia, łącznie z drukiem, bo druk to także nasza usługa.

Pałeczki, Batony » Pałeczki Twirlingowe

Twirlingowa Pałeczka STARTwirlingowa Pałeczka STAR 150 > 10

Twirlingowa Pałeczka STAR

Twirlingowa pałeczka STAR to pałeczka najwyższej jakości. W pełni profesjonalna pałeczka ze specjalnymi końcówkami, wyprodukowana w USA. Wysoce polerowany korpus o średnicy 1 cm ze specjalnymi pinami przeciwko przebiciu końcówki. Pałeczka ma jedną duży końcówkę i jedną małą. Dzięki specjalnemu kształtowi pałeczka nie ucieknie podczas upadku, specjalna końcówka zapobiega jej toczeniu się.

Pałeczki, Batony » Amerykańskie pałeczki » Starline Baton

Twirlingowa pałeczka PLAIN SUPER STAR 3/8 (0,9 cm) ThinTwirlingowa pałeczka PLAIN SUPER STAR 3/8 (0,9 cm) Thin 340 > 10

Twirlingowa pałeczka PLAIN SUPER STAR 3/8 (0,9 cm) Thin

Twirlingowa pałeczka Plain Super Star to jedna z najpopularniejszych pałeczek twirlingowych na świecie. Ta pałeczka jest używana nie tylko przez uczestników mistrzostw krajowych USA, ale także mistrzostw świata. Unikalny gwiaździsty kształt końcówek gwarantuje, że gdy pałeczka spadnie na ziemię, pałeczka nie "ucieknie". W przeciwieństwie do pałeczka Fluted Super Star, ta pałeczka jest całkowicie gładka, więc nie ma radełkowania na trzonie. Pałeczki sprowadzamy z USA, co oznacza, że czas dostawy, jeśli nie posiadamy pałeczki na magazynie, to około 3-6 tygodni!

Pałeczki, Batony » Flagi

Flaga do pałeczki 30x50 cmFlaga do pałeczki 30x50 cm 49 > 10

Flaga do pałeczki 30x50 cm

Flaga do pałeczki. Jest to jedwabna flaga o wymiarach 30 x 50 cm. Flaga wyposażona jest w rzep do mocowania do ruchomego segmentu flagi pałki. Jeśli rozmiar lub kolor flagi Ci nie odpowiada, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie wykonamy dla Ciebie flagę w dowolnym rozmiarze i kolorze. Możemy też wydrukować flagę.

Newsletter
2024allemat.pl