> Mażoretka - Sklep dla mażoretek
Kozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóra
Kozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóraKozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóraKozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóraKozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóraKozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóraKozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóra

Kozaczki Niskie Zamek błysk, eko-skóra

Niskie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 4 oczek i 7 haczyków. Wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji Kozaczków to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

570.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #500
  • Kozaczki-niskie
  • Rozmiar:
  • Kolor: Biały
  • Materiał:
  • Boczny zamek błyskawiczny: Tak

Buty, Obuwie » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki Wysokie SznurowaneKozaczki Wysokie Sznurowane 590 > 10

Kozaczki Wysokie Sznurowane

Wysokie Kozaczki dla mażoretek i cheerleaderek. Kozaczki wykonujemy ze skóry naturalnej lub ekoskóry. 5 oczek i 13 haczyków. Wysokość butów ok. 40 cm. wysokość obcasa to 4 cm. Biała pięta i biała podeszwa. Buty wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu możliwe jest dowolne modyfikowanie i dostosowywanie produkcji. Okres produkcji kozaczków to 2-4 tygodnie. W przypadku pilnego zakupu nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się dostosować nawet do szybkiego terminu. Do produkcji butów zawsze konieczne jest przesłanie nam informacji o rozmiarze stopy. Możliwe rabaty przy zakupie większej ilości sztuk.

Newsletter
2024allemat.pl