>
3/4 Dziecięce leginsy z zielonym nadrukiem
3/4 Dziecięce leginsy z zielonym nadrukiem3/4 Dziecięce leginsy z zielonym nadrukiem3/4 Dziecięce leginsy z zielonym nadrukiem

3/4 Dziecięce leginsy z zielonym nadrukiem

Czarne legginsy dziecięce wyprodukowane w Czechach, które sami dla Was szyjemy. Prosty krój zapewniający wygodę noszenia o długości 3/4.Spodnie wykończone podwójnym szwem u dołu. W pasie elastyczne legginsy. Jednokolorowy zielony nadruk na nogawce. Standardowo nadruk umieszczamy na lewej nogawce, ale na życzenie istnieje możliwość umieszczenia nadruku na prawej nogawce. Napisz swoją prośbę w załączniku. Istnieje również możliwość nadruku imienia mażoretki lub nazwy klubu.

Podane ceny są cenami brutto.

73.00

Wysyłka Gratis Przy zakupie powyżej 150zł
  • : #975-270
  • Rozmiar:
  • Kolor: Czarny
  • Wybierz:
  • Kolor nadruku: Zielony
  • Motyw nadruku:

Odzież, Ubrania » Spodnie i leginsy

Dziecięce leginsy, różowy nadrukDziecięce leginsy, różowy nadruk 87 > 10

Dziecięce leginsy, różowy nadruk

Czarne legginsy produkcji czeskiej, które sami dla Was szyjemy. Prosty krój zapewnia wygodę noszenia. Spodnie wykończone są podwójnym szwem u dołu. W pasie legginsy są elastyczne. Jednokolorowy różowy nadruk na nogawce. Standardowo nadruk umieszczamy na lewej nogawce, ale na życzenie istnieje możliwość umieszczenia nadruku na prawej nogawce. Napisz swoją prośbę w załączniku. Istnieje również możliwość nadruku imienia mażoretki lub nazwy klubu.

Newsletter
2023allemat.pl