Mażoretka - Wybrane produkty na jesień

Pałeczki, Batony » Mażoretkowe

Pałeczka Mażoretkowa - TORNADO - żółtaPałeczka Mażoretkowa - TORNADO - żółta 47

Pałeczka Mażoretkowa - TORNADO - żółta

Pałeczka mażoretkowa w kształcie gwiazdy. Specjalne zakończenia z nowego materiału. Wysoce polerowany pręt ze stali nierdzewnej ze specjalnymi zabezpieczeniami przed przebiciem.

 • Kolor:
 • Rozmiar: 75 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 70 cm, 65 cm, 80 cm

Pałeczki, Batony » Twirlingowe

Twirlingowa pałeczka - STARTwirlingowa pałeczka - STAR 112

Twirlingowa pałeczka - STAR

Twirlingowa pałeczka najwyższej jakości W pełni profesjonalna pałeczka ze specjalnymi końcówkami z USA. Wysoce polerowana rurka o średnicy 1 cm ze specjalnymi końcówkami zapobiegającymi przebicie główki pałeczki. Pałeczka ma jedno duże i jedno małe zakończenie. Dzięki specjalnemu kształtowi pałeczka nie ucieknie podczas upadku, a specjalna końcówka zapobiega toczeniu się.

 • Kolor:
 • Rozmiar: 75 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 70 cm, 65 cm, 80 cm

Pałeczki, Batony » Akcesoria do pałeczek » Owijki-Gripy

Owijka na pałeczkę - żółtaOwijka na pałeczkę - żółta -13% 8 7

Owijka na pałeczkę - żółta

Specjalna owijka dla mażoretkowych i twirlingowych pałeczek. Poprawia przyczepność, pałeczka nie wyślizguje się, jest łatwiejsza do zauważenia w wyrzucie, a także wchłania pot.

 • Kolor: Żółty
 • Rozmiar: 120 cm

OBUWIE » Kozaczki dla mażoretek

Kozaczki wysokie, eko skóra, sznurowane, z boku haczykiKozaczki wysokie, eko skóra, sznurowane, z boku haczyki -7% 318 298

Kozaczki wysokie, eko skóra, sznurowane, z boku haczyki

Kozaczki mażoretkowe wysokie. Wykonywane z eko-skóry. 5 + 13 haczyków. Wysokość obcasa: 4 cm. Biały obcas i biała podeszwa. Kozaczki są wykonywane na miarę. W trosce o wysoką jakość prosimy o podanie dokładnych danych, patrz instrukcja pomiaru stopy. Postaw stopę na czystym białym papierze i obrysuj stopę. Upewnij się, że trzymasz ołówek prostopadle do podłoża. Zmierz najdłuższy wymiar konturu za pomocą linijki, czasem najdłuższym palcem jest kciuk, ale czasem może to być również palec wskazujący lub środkowy. Następnie zmierz obwód podbicia. Dla ułatwienia, możesz posłużyć się przewodnikiem, który wyjaśnia szczegółowo jak zmierzyć wszystkie niezbędne rozmiary.  Wykonanie trwa od 2 do 3 tygodni.

 • Kolor: Biały
 • Rozmiar: 43 cm, 42 cm, 41 cm, 40 cm, 39 cm, 38 cm, 37 cm, 36 cm, 35 cm, 34 cm, 33 cm, 32 cm, 31 cm, 30 cm, 29 cm, 28 cm, 27 cm

POMPONY » Pompony holograficzne

Pompon holograficzny, żółtyPompon holograficzny, żółty -19% 54 44

Pompon holograficzny, żółty

Wysokiej jakości pompon z rękojeścią, która jest ukryta w środku pomponu. Podczas ćwiczenia z pomponem rękojeść jest niewidoczna a sam pompon wygląda bardzo okazale. Farba o dużym holograficznym połysku zapewnia wyjątkowy wygląd. Podana cena jest za jedną sztukę pomponu. Należy zakupić 2 sztuki pomponu (kolory można kombinować) wtedy ćwiczenia wyglądają bardzo efektownie. Waga pomponu to - 280 gram, średnica - 50 cm.

 • Kolor: Żółty
 • Rozmiar: 50 cm / 280 gram

Pałeczki, Batony » Akcesoria do pałeczek » Pokrowce na pałeczki

Pokrowiec na pałeczki czarny, żólty napisPokrowiec na pałeczki czarny, żólty napis -23% 40 31

Pokrowiec na pałeczki czarny, żólty napis

Wysokiej jakości wodoodporny pokrowiec z paskiem na ramię ułatwiającym przenoszenie. Zamknięcie za pomocą sznurka. Nadaje się do nadruku imienia/nazwiska lub logo grupy.

 • Kolor: Czarny
 • Rozmiar: Do 80 cm, Do 70 cm, Do 60 cm, Do 50 cm

UBRANIA » Damskie Koszulki

Damska koszulka nadruk mażoretka i imięDamska koszulka nadruk mażoretka i imię -13% 40 35

Damska koszulka nadruk mażoretka i imię

Damska koszula z bardzo krótkimi rękawami. Luźny okrągły dekolt z wąską lamówką z identycznego materiału. Ramiona wzmocnione wszytym paskiem. Koszulka sięga głęboko na biodra. Silikonowe wykończenie zapewnia miękki i opływowy kształt.

 • Kolor: Czarny
 • Rozmiar: XXL, XL, L, M, S
Newsletter